Sajto -- egyházmegyei sajtósok

Sajto listáról
Magyar/Hungarian

Az Váci Egyházmegye plébániáin dolgozó sajtósainak levelező listája

Ha a korábbi leveleket, hozzászólásokat szeretnéd látni, látogasd meg a(z) Sajto archívumot .

Sajto lista használata
Ha a listára szeretnél írni, akkor erre a címre küldd hozzászólásodat: sajto@levlista.vaciegyhazmegye.hu.

Itt lejjebb feliratkozhatsz a listára, vagy módosíthatod a listatagsági paramétereidet.

Feliratkozás a(z) Sajto listára

Töltsd ki az alábbi űrlapot a(z) Sajto listára való feliratkozáshoz.

Feliratkozás előtt kérlek olvasd el a listaszerver illemtanát!

Ez egy zártkörű lista, a feliratkozásod engedélyezésig függőben marad. A szerkesztő döntéséről e-mailben értesítést fogsz kapni. A lista továbbá zártkörű, a tagok listája külsősöknek nem elérhető.
    E-mail címed:
    Neved (opcionális):
    Meg kell adnod egy jelszót. A jelszó csak enyhe biztonságot nyújt, de megelőzheted vele, hogy mások tudtod nélkül módosítsák listatagsági beállításaidat! Ne használj olyan jelszavakat amiket máshol használsz, mivel havonta egyszer emlékeztetőül sima szöveges formában elküldésre fog kerülni.

Ha nem adsz meg jelszót, akkor a Mailman automatikusan létrehoz egyet, és feliratkozásod megerősítése után elküldi neked. Személyes beállításaid szerkesztésénél természetesen bármikor e-mailben kikérheted a jelszavadat.

A jelszó:
    A jelszó még egyszer:
    Milyen nyelven szeretnéd a listát használni? Magyar/Hungarian

Sajto lista tagjai
(A tagok listája csak a lista tagjai számára érhető el.)

A tagok listájának megtekintéséhez írd be a címedet és a jelszavadat:

Cím Jelszó

Sajto listáról való leiratkozáshoz, jelszó lekérdezéséhez, vagy a listatagsági beállításaid megváltoztatásához add meg itt a feliratkozási e-mail címedet:

Ha üres a mező, akkor a program kérni fogja az e-mail címedet

Sajto listát működteti: informatikus at vaciegyhazmegye.hu
Sajto adminisztrációs felület (azonosítás szükséges)
levlista.vaciegyhazmegye.hu levelezőlisták

Delivered by Mailman